foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto
Schovat koláž Ukázat koláž
maximalizovat minimalizovat close

Naše přednosti

Jsme silnou, dynamickou společností a spolehlivým partnerem na trhu gastronomie. Svým zákazníkům i obchodním partnerům nabízíme široké portfolio produktů, solidní jednání a především dlouholeté zkušenosti v oboru, které díky našim zákazníkům neustále zdokonalujeme.

Plně využíváme veškerých informací a zkušeností z konkurenčního prostředí. Známe potřeby cílové skupiny, tzn. potencionální klientely.

Velkou výhodou jsou dobré vztahy v showbussinesu a široké portfolio potencionálních klientů, z čehož vyplývá ideální rozběh obchodních i marketingových aktivit.

Samozřejmostí je pořádání „prestižních společenských akcí“ se zaměřením na rodinu, pořádání svateb v bezkonkurenčním prostředí Počernického parku a firemních akcí díky rozmanité nabídce a kapacitě celého areálu Panského Dvora v Počernicích.

Dokážeme nabídnout servis šitý na míru potřebám klienta.

 

Martin Kachel recenzováno v minulém týdnu

Jídlo Vynikající Interiér Vynikající Obsluha Vynikající

Navštívil jsem tuto pizzerii při své služební cestě 12.6.13 a po dlouhé době jsem opět začal věřit tomu, že se gastronomie v České Republice může rovnat světovým podnikům. Kromě toho, že se toto zařízení nachází v krásném prostředí v budově bývalého mlýna u Počernického rybníka, interiér působí velmi útulným a přátelským dojmem. Restaurace má celkem tři patra, takže místa je zde dostatek. Tvář podniku však dělá personál a mne již mezi dveřmi srdečně vítal pan majitel (což jsem zjistil až později). I ostatní personám by milý a ochotný. Celkový dojem z restaurace byl na bezkonkurenční jedničku, a to jsem se ještě nedostal k tomu, proč jsem tam zavítal a to byla pizza. Jedl jsem pizzu snad už ve všech pizzeriích v ČR a jsem v tomto ohledu velmi náročný (zkušenosti z Itálie) a můžu s naprosto ledovým klidem říci, že tato pizza byla nejlepší, jakou jsem kdy zde měl. Výborné tenké těsto s prvotřídními ingrediencemi. Zkrátka této restauraci se nedá naprosto nic vytknout a při nejbližší příležitosti (jakmile pojedu opět do Prahy) se rozhodně hodlám zastavit s přáteli na večeři, i kdybych měl jet přes celé město. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat panu majiteli a popřát mu hodně úspěchu a mnoho spokojených hostů.

 

Al Mulino (Panský Dvůr Dolní Počernice)

Aktualizováno v neděli

Neskutocny gastronomicky zazitok - Pizza & Pasta Al Mulino (Panský Dvůr Dolní Počernice) odporucam kazdemu kto si chce vychutnat vynikajice jedlo v nadhernom prostredi...

 

Reference

show_content