ADRESA: Národních Hrdinů 3, 190 12, Praha – Dolní Počernice

TELEFON: +420 774 836 682
EMAIL: pocernickypivovar@pddp.cz

Otevřeno

pondělí, úterý, středa, čtvrtek – 15:00 – 24:00
pátek – 15:00 – 01:00
sobota – 11:00 – 01:00
neděle – 11:00 – 23:00

Sledujte nás také na sociálních sítích:

POČERNICKÝ PIVOVAR

Slavnostní otevření Počernického pivovaru proběhlo 3. 6. 2016 což bylo 453 let od otevření původního pivovaru.

V Počernickém pivovaru můžete ochutnat nejen 12° stupňový Počernický ležák, který je vařen podle původní receptury z 19. století, ale i spoustu dalších druhů piv dle sezonních akcí, svátků a dalších příležitostí.

Pro výrobu piva je zásadní nejen kvalita použitých surovin, ale hlavně voda, jenž se používá z našeho jedinečného počernického pramene. Na kvalitu piva a spokojenost štamgastů dohlíží originální soška svaté Barbory z 19. st., která je patronkou Počernického pivovaru. Pro větší společnost rádi připravíme a uvaříme na objednávku pivní speciál dle požadavků klienta.

Chloubou Počernického pivovaru je výtečná americká kuchyně, která si zakládá na tradičním způsobu přípravy BBQ ve speciálním Smoker grilu. Naše masa té nejlepší kvality řádně připravíme, nakořeníme a následně dlouze smokerujeme. Mezi naše nejoblíbenější pokrmy patří například BBQ Chicken Wings na několik způsobů a smokerovaná vepřová ale i hovězí žebra.

V suterénu pivovaru naleznete tematický pivní obchůdek, kde je možné si nakoupit pivo pro „domácí užívání“ včetně řady pivních doplňků a suvenýrů.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.