Divadlo – Rozparovač v pivovaru

….po velkém úspěchu naší první divadelní hry Vražda v pivovaru jsme vyslyšeli prosby o napsání nové hry. Nejedná se o pokračování naší předešlé hry, nýbrž zcela nové představení, nicméně se zachováním konceptu interaktivní hry, kdy dochází k přímému kontaktu herce a diváka a luxusní večeře během představení.

„Měla to být pouhá divadelní hra….Ale krev a vražda je skutečná“

NOVÁ DIVADELNÍ HRA: ŘÁDÍ V PIVOVARU JACK ROZPAROVAČ?

Gurmánský divadelní večer s detektivní zápletkou

Divadelní soubor zkouší představení o Jacku Rozparovači v prostředí pivovaru. Premiéra se blíží, zbývají do ní pouhé tři dny, ale nic se nedaří, tak, jak má. Nečekaně se provalí milostné aféry či pečlivě skrývaná tajemství jednotlivých herců. Vrcholem je pak vražda jednoho člena souboru. Skrývá se v temných sklepeních pivovaru nový Jack Rozparovač?

Připravili jsme pro vás nové unikátní interaktivní divadelní představení „Rozparovač v pivovaru“ s exkluzivní čtyřchodovou večeří a neomezenou konzumací našeho vynikajícího piva.

Spolu se známými herci se stanete součástí napínavé zápletky, ve které však nechybí humor. Během představení můžete do hry zasahovat, nakouknout pod pokličku herecké kuchyně a hlavně odhalit vraha.

OBJEDNAT VSTUPENKY ZDE

Speciálně pro náš Počernický pivovar

SCÉNÁŘ A REŽIE               STANISLAVA JACHNICKÁ

KDE

Ve Sládkově sklepě v Počernickém pivovaru v Panském dvoře v Dolních Počernicích.

CO SE DĚJE

Během sledování vtipného a napínavého příběhu se ani nenadějete a stanete se součástí vyšetřování vraždy, kterým vás svými profesionálními výkony provedou známí herci.

Na uvítanou pro vás bude připraven malý předkrm a počernické pivo. Dále vám během představení bude servírována výtečná večeře o dalších třech chodech. Po celý večer si můžete užívat neomezenou konzumaci našeho piva.

PRO KOHO

Hodí se pro firemní skupiny jako forma originálního teambuildingu, pro jednotlivce, kteří se rádi baví, nebo originální rodinné oslavy či přátelské sešlosti.

KDY

Termíny v roce 2023:

  • 16.2.2023 – vyprodáno
  • 20.4.2023

Ideální vánoční dárek, dárkový voucher na jméno.

Termíny pro uzavřené individuální skupiny o min. kapacitě 30 osob, jsou na domluvě, ideální rezervovat s předstihem min. 14 dní – 1 měsíc.

CENA

2.099 Kč za osobu

Objednat můžete na events@pddp.cz nebo v síti goout.cz

Neváhejte a nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít skvělý večer. Představení zajišťujeme pro uzavřené skupiny, ale i pro jednotlivce v případě, že je naplněna kapacita 30 hostů.

Nahledněte s námi do divadla

Kontakt:   events@pddp.cz