Divadelní hra „Vražda v Počernickém pivovaru“

Režie a scénář Stanislava Jachnická

„Ta zrada a ponížení bylo tak obrovské, že….

Že by vám v tu chvíli připadala vražda jako adekvátní trest?“

Na jaře roku 2018 jsme tento ojedinělý projekt u nás spustili hned čtyřmi představeními ve Sládkově sklepě – divadelní hra napsaná přímo na míru Počernického pivovaru!

Divadelní hra ideální pro skupiny, forma teambuildingu s detektivním rozuzlením vč. 4-chodového menu a Počernického piva v ceně

OBJEDNAT VSTUPENKY ZDE

Divadelní večer s detektivní zápletkou v Panském Dvoře

Když si chcete užít hezký večer, obvykle zajdete na dobré jídlo, pak si dopřejete trochu kulturního vyžití a nakonec si dáte drink na dobrou noc. Ale co takhle zvládnout všechno najednou? V počernickém pivovaru můžete, koná se tam totiž exkluzivní divadelní večeře.

Ačkoliv jídlo a kultura k sobě patří, představení v prostorách pivovarského sklepa v Panském dvoře je historicky první divadlo, kde se přirozeně zapojují diváci a vše je zároveň korunováno dokonalým gastronomickým zážitkem o čtyřech chodech.

„Vražda v počernickém pivovaru“ není klasická hra, kterou byste mohli znát z divadla. Autorka Stanislava Jachnická ji napsala přímo na míru a historií pivovaru se tu více, tu méně inspirovala. Samozřejmě bez vraždy, žádná skutečná se tu naštěstí nikdy nestala.

Zábavný a napínavý děj vtáhne diváky už během předkrmu a než stačí vypít první pivo, začne se před nimi odvíjet milostný trojúhelník. Manžel s manželkou, mladá milenka a majitel pivovaru v podání známých herců z pražských divadel rozehrávají klasickou story, která spěje k nevyhnutelnému, tedy vraždě.

Celá hra je koncipovaná jako interaktivní. Diváci jsou v počernické ledárně přirozenou součástí děje a herci toho maximálně využívají. Příběh plyne kolem nich, přičemž do části dialogů mezi postavami jsou i vtaženi. Záleží pak jen na každém, nakolik se nechá.

Jídlo samozřejmě patří k celému představení. Jemnou králičí paštiku na úvod, servírují samotní herci. Stejně tak hlavní chod – pomalu pečené mléčné selátko se smetanovými brambory. Nakonec čeká na diváky čokoládový dortík z počernického černého piva Barborka s mascarpone a čerstvými malinami. Ten je jako sladká odměna za dokonalou detektivní práci. A nesmíme zapomínat ani na neomezenou zásobu místního piva.

A jak to nakonec dopadne? Samosebou, že dobře. Vrah skončí za mřížemi, jak se sluší a patří. nicméně kdo je pachatel si necháme pro sebe. Ostatně, přeci byste se nepřipravili o senzační odhalení. Konečně, detektivem je v Panském dvoře každý.

Raději si objednejte lístky na další představení a nechte se překvapit.

Volné termíny v roce 2023:

  • 30.3.2023 – vyprodáno

Objednávat můžete na events@pddp.cz nebo v síti goout.cz

Pro větší skupinky domluvíme individuální termíny. Užijete si ho jak ve větší skupince, tak třeba v páru.

Kapacita je 30 osob ve Sládkově sklepě.

Cena představení pro jednotlivce: 2.099,-

Pro rezervace nás kontaktujte zde: events@pddp.cz

Nahlédněte s námi na chvilku do divadla