KUCHAŘ PRO POČERNICKÝ PIVOVAR – HPP, částečný úvazek, brigáda

Možná máš při práci ve skladu čistou hlavu, ale je to vážně to, co jsi v životě chtěl a kam máš pocit, že patříš?

Chybí Ti řemeslo?

Přijď vařit do restaurace v Dolních Počernicích. Vaříme pravou americkou kuchyni s moderními prvky, máme dobře a moderně vybavenou kuchyni ( SMOKER gril, FRIMA pánev, JOSPER gril, atd..) Super pohodového šéfkuchaře.

Nastup k nám na HPP, DPP, DPČ, nebo jako OSVČ, je to na Tobě. Standardně pracujeme krátký/dlouhý týden, ale umíme se domluvit i jinak.

Tady máš 100% jistotu, že svoje peníze dostaneš vždy včas. K tomu personální jídlo, jestli jsi sportovec oceníš multisport kartu a jiné.

Cesta k nám je jednoduchá, pohodlně se sem dostaneš i MHD.

Zavolej, napiš, zastav se a dej si s námi první směnu abys věděl, že tady je to to pravý ořechový 🙂

Požadujeme

Koho hledáme
– kuchaře s praxí i bez, důležitý je zájem v oboru pracovat
– zodpovědného, spolehlivého a dochvilného týmového kolegu
– s nadšením dělat věci poctivě a srdcem

Nabízíme

Co Vám nabízíme
– smlouva na HPP, DPP, DPČ,OSVČ
– směna krátký / dlouhý týden
– pracovní oblečení
– personální stravování
– jistota pravidelné výplaty
– benefity společnosti

Národních Hrdinů 3
19012 Praha, Česká republika
Tel: 777376512
URL: http://www.pddp.cz
Kontaktní osoba: Marek Žídek

KUCHAŘ / PIZZAŘ PRO ITALSKOU RESTAURACI AL MULINO – HPP

Luxusní italská restaurace v Dolních Počernících rozšiřuje svůj tým o šikovného kuchaře se zájmem o obor. Pokud máte zájem být součástí našeho týmu a mít stabilní zaměstnání s dobrým finančním ohodnocením, neváhejte nás kontaktovat na uvedený e-mail nebo telefon.

Nabízíme

stabilní zázemí stále se rozrůstající společnosti

dobré finanční ohodnocení

práci na HPP

firemní oblečení

příspěvky na jídlo

příspěvek na Multisport kartu

Tel: 733319177
Kontaktní osoba: Radek Kasík

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA V RESTAURACI LÉTA PÁNĚ – HPP, částečný úvazek, brigáda

Italská restaurace Al Mulino v areálu Panského dvora v Dolních počernicích hledá nového kolegu/kolegyni na pozici číšníka/servírky.

Pokud je tvojí filosofiíí perfektní vystupování a skvělý servis, pak jsi na správné adrese.

Náplň práce

– u nás pracujeme krátký/dlouhý týden

– máte na výběr mezi DPP, DPČ, HPP, OSVČ smlouvami

Nabízíme

– práce v atraktivním prostředí

– mladý a přátelský kolektiv

-práci na krátký/dlouhý týden

-zázemí stabilní společnosti s jistotou včasné výplaty mzdy

-výrazné slevy na jídlo

– karta MultiSport benefit

Tel: 773551689
Kontaktní osoba: Martin Kupka

Nastavení soukromí